Strona główna1 » REX

REX

REX
Elegancja, luksus, blask i zmysłowość.
Rex w poszukiwaniu wiecznego piękna znajduje zmysłowe wsparcie najcenniejszej materialnej natury, jaką ma do zaoferowania. Ostentacyjny luksus lub wyrafinowane wykorzystanie materiału do bardziej nieformalnej elegancji. Rex interpretuje środowisko, kładąc nacisk na poszukiwanie indywidualnej przyjemności poprzez piękno.

Ci, którzy wybierają Rexa, chcą zanurzyć się w blasku i zmysłowości. Szukają luksusu i elegancji. Chcą nowoczesnego i decydującego stylu. Każda kolekcja porcelany przedstawia historię. Wzorzec mówi o stylistycznych trendach, które są różne, ale pasują do stałych odniesień oraz ciepłej i przyjaznej atmosfery.

Rex to eksploracja luksusu poprzez materiał.
Rzadkie, cenne i ściśle związane ze sposobem życia ludzkości, materiał jest reinterpretowany, aby wyrazić koncepcję nowoczesnej atmosfery. Rezultatem śmiałej kreatywności, Rex nadaje przestrzeni decydujący charakter, wychodząc naprzeciw naturalnej skłonności do piękna.

Szyk i dekoracje, nawet w bardzo dużych rozmiarach, wykorzystują koncepcję elegancji do ekstremum, tworząc wymarzone otoczenie. REX reprezentuje haute couture stylu, wyróżniający się wysoką jakością oferowanych powierzchni i cennymi detalami.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje

INTERACT s.c. Studio wyposażenia wnętrz Galaktyka Galeria Saska Kępa INTERACT s.c.