Strona główna1 » O nas

O nas

Firma INTERACT S.C., "Studio Galaktyka", powstała w 1990 roku w Warszawie.
Prawie 30 lat doświadczenia w branży płytek ceramicznych, poszukiwania ciekawych materiałów wykończeniowych, podążania za nowymi rozwiązaniami technologicznymi, to wszystko składa się na długoletni dorobek firmy Interact.
Naszą pasją jest wyszukiwanie niebanalnych okładzin podłogowych oraz ściennych, pozwalających stworzyć indywidualny oraz oryginalny klimat wnętrz.
Importowane przez nas bezpośrednio z Włoch materiały, takie jak: gres, glazura, kamień naturalny, mozaika: szklana, ceramiczna, kamienna, pochodzą od producentów, których wzornictwo i jakość daje nam możliwość spełnienia wszelkich założeń architektonicznych.
Posiadamy w swojej ofercie najciekawsze wzory, wykończenia, kolorystykę oraz formaty, odpowiadające aktualnym trendom. Oprócz okładzin ceramicznych, oferujemy również armaturę oraz ceramikę sanitarną.
Staramy się mieć duże stany magazynowe atrakcyjnych kolekcji
. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Promocje, gdzie znajdą Państwo aktualną ofertę wyprzedaży, natomiast w Galerii przedstawiamy najciekawsze realizacje kolekcji z poszczególnych fabryk, dzięki którym, można się zainspirować w poszukiwaniu materiałów wykończeniowych do swojego projektu. 


 
Przejdź do strony głównej
INTERACT s.c. Studio wyposażenia wnętrz Galaktyka Galeria Saska Kępa INTERACT s.c.