Strona główna1 » Floor Gres

Floor Gres

Floor Gres
FloorGres, historyczna marka grupy Florim, jest marką dedykowaną architekturze projektowej.

Gama drobnych kamionkowych nawierzchni FloorGres jest w stanie sprostać różnorodnym nowoczesnym projektom, potrzebom technicznym i eko-kompatybilności tam, gdzie sektory architektoniczne i projektowe łączą się poprzez odnowioną równowagę między człowiekiem a naturą, pomiędzy skonstruowanym środowiskiem a środowiskiem naturalnym. 
Produkty FloorGres wykonane są z cienkiej porcelanowej kamionki o prostym wzornictwie inspirowanym naturalnymi kolorami i opracowanym na wielu powierzchniach, rozmiarach i grubościach, które zapewniają wysoką wydajność techniczną w zastosowaniach takich jak posadzki przemysłowe i średnie i duże obszary publiczne, takie jak lotniska, centra handlowe, restauracje, biura, sklepy, a nawet aplikacje mieszkaniowe o ukierunkowanej estetyce.

Płytki porcelanowe FloorGres nadają się również do bardziej złożonych zastosowań w zakresie dekoracji miejskich, takich jak baseny odnowy biologicznej i uzdrowiska, okładzina z desek typu rainscreen oraz podłogi wewnętrzne i zewnętrzne. Rozwiązania opracowane przez serwis techniczny Florim Solutions pozwalają sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom projektowym.
Wszystkie produkty FloorGres są "Made in Florim". Gwarancja profesjonalizmu i jakości poparta poczuciem pasji, inwestycjami korporacyjnymi w zrównoważony rozwój środowiska i innowacje technologiczne to niektóre z głównych wartości grupy przemysłowej, która działa na rynku międzynarodowym od ponad 50 lat.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje

INTERACT s.c. Studio wyposażenia wnętrz Galaktyka Galeria Saska Kępa INTERACT s.c.