Strona główna1 » Casa dolce casa

Casa dolce casa

Casa dolce casa
Eklektyczna ekspresja eleganckiej harmonii
Tradycja, duch rzemieślniczy i nowoczesny język charakteryzują estetyczne wybory projektu, który wyraża swój kreatywny potencjał poprzez prosty i plastyczny materiał z prawdziwą i bezpośrednią klasą. Przestrzeń jest pomyślana jako kameralne i przytulne gniazdo, zbudowane z kanonów wyrafinowanej prostoty: miejsce odpoczynku i renowacji dla umysłu i ducha, gdzie możesz poczuć spokój, bezpieczeństwo oraz ciepło, ale także dużą przestrzenią, w której możesz być razem, przyjmować znajomych i bawić się dobrze.

Każda kolekcja z kolekcji Casa dolce casa - Casamood opowiada historię, której wzór jest skonstruowany wokół inspiracji stylistycznych, ale są one wspólne dla osobistych poszukiwań ciepłej i przyjaznej atmosfery, w której każdy detal jest badany, by znaleźć wyrafinowaną i lekką równowagę -wyraz intensywnej, niekonwencjonalnej prostoty.

Płytki porcelanowe, mozaiki szklane, obrazy i stiuki pozwalają stworzyć silną więź między prywatną intymnością a miejscem, w którym żyjesz, poprzez staranne dopasowanie skalibrowanych elementów, aby stworzyć oryginalne i zupełnie nowe ekspresyjne języki, charakteryzujące się spokojną harmonią, zdolną do opowiadania historii i emocji.

Casa dolce casa - Casamood jest częścią grupy Florim od 2005 roku, dzięki czemu uzupełniła asortyment przeznaczony do dekoracji wnętrz o wysokim standardzie. Kolor, harmonia i kreatywność to cechy identyfikujące kamionkę porcelanową o oryginalnym wyglądzie, wykonane za pomocą najbardziej innowacyjnych technologii "Made in Florim" w celu zwiększenia powierzchni mieszkalnych i średnio-wysokich handlowych.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

INTERACT s.c. Studio wyposażenia wnętrz Galaktyka Galeria Saska Kępa INTERACT s.c.