Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą specjalną w zakładce Promocje!

Szeroka oferta gresów w bardzo niskich cenach!

Producenci

Współpracujemy z najlepszymi markami

14oraitaliana

WWW

41zero42

WWW
http://www.41zero42.com/en/

Appiani

WWW
APPIANI ALTAECO GRUPPO INDUSTRIALE Dzięki ogromnej ilości formatów, kolorów oraz faktur- artystyczne mozaiki ceramiczne Appiani dają nam nieograniczone możliwości aranżowania wnętrz.

Armonie by Arte Casa

WWW
Armonie to fabryka, która ma szeroki zakres kolekcji. W jej asortymencie można znaleźć płytki nowoczesne - imitacje betonów - w formatach 120x120, 60x120, 75x75 - po klasyczne - imitacje marmurów i terakoty. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ascot

WWW
ASCOT CERAMICHE Firma Ascot istnieje na rynku od ponad trzydziestu lat. Ma swoją siedzibę, zakłady produkcyjne oraz laboratoria w samym sercu dzielnicy Sassuolo, okręgu przemysłowym, który nie zna rywali na świecie jeśli chodzi o innowacyjność, styl i jakość. Ascot specjalizuje się w badaniach nad naturalnymi materiałami, takimi jak glina i minerały, wykorzystywane w procesach technologicznych do produkcji płyt podłogowych i ściennych. Kolekcje Ascot są sprzedawane na całym świecie w ramach trzech znaków towarowych: Ascot Basic są to płytki ceramiczne z przeznaczeniem do budynków mieszkalnych, w którym eksponuje, każdy aspekt architektoniczny; Ascot Studio przedstawia styl awangardowy i przestronny, wskazując nowe możliwości wykorzystania płytek ceramicznych; Ascot Project przekracza granice projektów w przyszłości jako innowator.

Bisazza

WWW
BISAZZA MOSAICO S.p.A. Bisazza jest jedną z najbardziej ekskluzywnych marek w sektorze designu w branży produkcji mozaiki ze szkła. Firma została założona w 1956 roku w Alte Vicenza w północnej części Włoch, stała się pomysłodawcą, przedsiębiorczym duchem, mistrzem współczesnej technologii, przystosowanym do potrzeb międzynarodowych klientów. Ostanie lata strategii Piera Bisazzy, skupiły się na wzmacnianiu marki, produkcji najwyższej jakości materiałów oraz poszerzaniu dystrybucji o dziewięć flagowych salonów w Barcelonie, Berlinie, Chicago, Londynie, Miami, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu oraz ponad 5000 lokalnych detalistów na całym świecie. Od 2005 roku Bisazza została włączona do zgrupowania Altagamma, wspierająca ekskluzywne włoskie marki. W 2006 roku Bisazza wprowadziła kolekcję Home, mebli oraz akcesoriów. Na przestrzeni lat Bisazza współpracowała z najlepszymi architektami, projektantami mody, Tord Boontje, Aldo Cibic, Sandro Chia, Carlo Dal Bianco, Romeo Gigli, Michael Graves, Jaime Hayon, Alessandro Mendini, Paola Navone, Nendo, Fabio Novembre, Fabrizio Plessi, Andree Putman, Ettore Sottsass, Studio Job, Patricia Urquiola, Edward Van Vilet oraz Marcel Wanders. W 2012 roku powstała Fundacja Bisazza, dedykowana współczesnej sztuce oraz architekturze.

Burlington Bathrooms

WWW
Angielski producent specjalizujący się w produkcji sanitariatów oraz armatury w stylu retro.

Casa dolce casa

WWW
CASA DOLCE CASA MADE IN FLORIM Casa dolce Casa to marka przeznaczona dla najbardziej wyrafinowanych projektów wnętrz mieszkalnych. Jak sama nazwa wskazuje ( Dom słodki Dom), to marka której inspiracją jest harmonijne łączenie ciepłych, pastelowych i naturalnych kolorów. Bogate i wyszukane materiały pozwalają osiągnąć doskonałą równowagę pomiędzy tradycją i współczesnością. Casamood to marka łącząca płyty gresowe z różnymi rodzajami materiałów takimi jak szkło czy farba. Przestrzenie są przemyślane jako harmonijny zespół, gdzie projekt architektoniczny jest ściśle związany z wystrojem wnętrz. Marka Casa dolce Casa i Casamood należą do grupy Florim Ceramiche S.p.A.. Produkty Casa dolce Casa oraz Casamood są stosowane w projektach mieszkalnych oraz publicznych. Eleganckie i funkcjonalne kolekcje, wykonane przy użyciu zaawansowanych metod projektowania i produkcji, gwarantują doskonały efekt i jakość.

Casabella Ceramiche

WWW

Casalgrande Padana

WWW
CASALGRANDE PADANA PAVE YOUR WAY Fabryka Casalgrande Padana powstała w 1960 roku. Jako jedna z pierwszych włoskich firm wyspecjalizowała się w produkcji płyt z gresu. Niedawno minęło pięćdziesięciolecie istnienia firmy, które bogate było w wiele niezwykłych doświadczeń, które doprowadziły fabrykę na miejsce lidera międzynarodowego. Casalgrande Padana zatrudnia obecnie 560 pracowników, spośród których 500, kontrolowanych jest przez Grupę Riwal, do której należy Casalgrande Padana. W fabryce znajduje się sześć wyspecjalizowanych linii produkcyjnych, technologii High-Tech, leżących na obszarze ponad 700 000 m2, w samym sercu dzielnicy ceramicznej Sassuolo. Cztery dekady stałego wzrostu w sprzedaży oraz produkcji jest namacalnym dowodem w umiejętności Casalgrande Padana, odpowiadające na zmiany na rynku oraz trendów w świecie ceramicznym. Casalgrande Padana szanuje naturalne zasoby, dba o ochronę środowiska oraz społeczną odpowiedzialność, które są głęboko zakorzenione w genach firmy. Powyższe postanowienia są realizowane w utrzymaniu najwyższych standardów oraz wymogów architektonicznych. Ponadto oferuje najwyższej jakości serwis w postaci nowej spółki Padana Engineering, specjalizującej się dostarczaniu porad oraz opiekowaniu się poszczególnymi stanowiskami pracy wdrażając ulepszenia oraz dbając o czystą technologię produkcji swoich wyrobów.

CASTELVETRO CERAMICHE

WWW
CASTELVETRO CERAMICHE Fabryka Castelvetro powstała w 1971 roku. Od samego początku fabryka kładła nacisk na estetykę oraz design, dbając o jak najlepszą jakość produktów. Siłą Castelvetro jest wykorzystanie najlepszej technologii w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Fabryka szanuje środowisko naturalne, dba o prawidłowe zarządzanie zasobami ludzkimi, prowadzi ciągłe badania nad innowacjami technologicznymi. Castelvetro doskonale równoważy wszystkie powyższe czynniki, czego efektem są nie powtarzalne kolekcje okładzin ścienno- podłogowych.

Ceramica Colli

WWW

Ceramica di Treviso

WWW
CERAMICA DI TREVISO Firma powstała ponad trzydzieści lat temu w mieście Trevigiana. Rewolucja powstała w roku 2005, przenosząc produkcję do firmy matki w Treviso. Powstało jeszcze więcej kolekcji, świat mozaiki został zwojowany przez firmę. Ceramica di Treviso posiada jeden z najlepszych Showroom'ów ceramiki na świecie, projekty i materiały zdobią najważniejsze domy i jachty od Arabii Saudyjskiej po Stany Zjednoczone.

Ceramica Vogue

WWW
VOGUE CERAMICA Fabryka Vogue powstała w 1978 roku, od początku działalności firma stawia na umiejętności, współpracę z inżynierami oraz projektantami wnętrz. Efektem jest reputacja wiodącego producenta gresów szkliwionych na okładziny podłogowe i ścienne. Wysokie parametry techniczne i coraz piękniejszy wygląd to cechy charakterystyczne dla produktów Ceramica Vogue. Katalog produktów Vogue zawiera szeroką gamę kolorów, rozmiarów i wykończeń, wszystkie kolekcje uzupełnione są listwami, cokołami, narożnikami, aby mogły stworzyć kompletny projekt na rynkach międzynarodowych. Ceramica Vogue należy do grupy Altaeco S.p.A., produkuje ponad 2 500 000 m2 płytek rocznie, posiada ponad 20 000 m2 obiektów magazynowych i zatrudnia ponad 200 osób.

Cerdomus

WWW
CERDOMUS CERAMICHE DESIGN Cerdomus jest jednym z wiodącym producentem gresów, gdzie ogromna widza o produkcji oraz technologicznym know-how, sprawiają, że firma kreuje nowe trendy we współczesnej aranżacji wnętrz. Innowacje technologiczne, dynamizm, badania produktów, pasja projektowania, przez ponad czterdzieści lat działalności firmy Cerdomus, doprowadziły do międzynarodowej rozpoznawalności marki.

Cerim

WWW
CERIM MADE IN FLORIM Marka Cerim należy do grupy Florim Ceramiche S.p.A. Produkty Cerim są idealne do projektowania pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych, oryginalne i funkcjonalne, gwarantują design i wysokie parametry techniczne. Uważne śledzenie trendów architektonicznych i wnętrzarskich pozwalają na wykorzystanie płytek Cerim do wszystkich pomieszczeń w domu, od łazienki po kuchnię, jak i tarasy.

Coem

WWW
COEM CERAMICHE Misją fabryki Coem jest jakość i tradycja, które stoją po tej samej stronie co, doświadczenie oraz rozwój technologiczny. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1970 roku. Oferuje piękno naturalnego kamienia w wydaniu płyt z gresu, przy zachowaniu najwyższej technologii, nadające się do wykorzystanie na podłogę oraz okładzinę ścienną, we wnętrzach publicznych jak i prywatnych. Ceramika Coem jest produkowana w dwóch najnowocześniejszych fabrykach, zlokalizowanych w samym centrum zagłębia ceramicznego we Włoszech. Inspiracje, do tworzenia nowych kolekcji biorą się spośród naturalnych materiałów takich jak, kamień naturalny, drewno, dlatego też są one tak wyjątkowe. Coem skupia się głównie na: jakości, spójności, konsekwencji, jak i doświadczeniu opartym na ciągłych badaniach technologicznych oraz najważniejszym aspekcie, czyli potrzebach klientów.

Dunin

WWW
DUNIN Sp. z o.o. Dunin jest polską firmą zajmującą się produkcją i designem materiałów dekoracyjnych. Firma współpracuje z młodymi i zdolnymi projektantami nadając kolekcjom niepowtarzalny charakter i ponadczasowość. Szeroki wachlarz produktów od kamieni naturalnych po szkło i drewno odnajdzie się w każdym projekcie wnętrzarskim.

Etruriadesign

WWW
EtruriaDesign - włoska manufaktura. W ofercie posiadają piękne gresy barwione w masie. W szerokiej palecie kolorów oraz formatów. Sześciokąty, romby, ośmiokąty, trójkąty, trapezy i wiele innych. Do łazienek posiadają w ofercie płytki ceramiczne w stylu art deco i nowoczesnym. Zapraszamy do zakładki "Galeria", gdzie można zapoznać się z nietuzinkowym asortymentem fabryki Etruria.

Fioranese Ceramica

WWW
CERAMICA FIORANESE W pięćdziesięcioletniej ceramicznej tradycji, firma zbudowała przedsiębiorstwo na podstawie, kreatywności, inteligencji oraz duchu odnowy, które obecnie są sercem i duszą firmy Fioranese. „ Tworzenie włoskiego stylu podłóg, to spotkanie ze światem”, to jest sposób myślenia fabryki o randze płytek ceramicznych: dynamicznie, oryginalnie i kompetentnie, przy zastosowaniu procesów produkcyjnych w najwyższej jakości oraz innowacji technologicznych. Badania i ekspresyjność, niezawodność i odporność płytek na ścianach i podłogach, do użytku publicznego jak i prywatnego, doprowadziły do produkcji gresów, które łączą tradycję i nowoczesność oraz technologię z równoważonym rozwojem środowiska. Ceramica Fioranese zmierza zatem do ciągłego rozwoju, do tworzenia okładzin ceramicznych z pięknem i duchem funkcjonalności, tak, że miejsca w których żyjemy mogą stać się miejscami dobrobytu, w szerszym, bogatszym i bardziej racjonalnym pojęciu istnienia.

Floor Gres

WWW
FLOOR GRES MADE IN FLORIM Floor Gres jest marką, która jest w całości oddana architektonicznemu designowi. Wysoka oraz wydajna technologia, zapewnia różnorodność materiałów oraz wykończeń produktów. Zakres materiałów Floor Gresu spotka się z potrzebami designu, wymagającymi regułami technicznymi, oraz ekologicznymi aspektami współczesnej architektury. Floor Gres należy do grupy Florim Ceramiche S.p.A.

Graniti Fiandre

WWW
FIANDRE ARCHITECTURAL SURFACES Fiandre jest liderem w produkcji płyt ceramicznych. Posiada ponad 100 salonów na całym świecie, oferujących szeroki wybór rozwiązań okładzin podłogowych oraz ściennych. W branży wellness jak i w mieszkaniowej, jak również od branży medycznej po rozrywkową, odpowiadając na wszelkie wymogi budowlane oraz warunki życia. Od samego początku Fiandre była silnie skoncentrowana na innowacji, wysokiej technologii oraz dalekowzrocznej wizji. Jako pierwsza z fabryk wyprodukowała płytki gresowe w formacie 20x20, co zostało docenione w 1960 roku. Doświadczenie nabyte przez lata oraz na różnych rynkach kulturowych, pozwala na osiąganie kolejnych sukcesów, będąc liderem w świecie architektury. Fiandre współpracuje z włoskimi firmami takimi jak Ferrari, Fiat i Fendi, tworząc dla nich indywidualne kolekcje, jak i z zagranicznymi gigantami Dior, Jaguar, Givenchy i Nike. Rezultatami wysiłków firmy Fiandre są uznane przez ISO 1400 i EMAS certyfikaty oraz certyfikat LEED ( Leadership in Energy and Enviromental), systemu ochrony środowiska wydanego przez Green Buildnig Council, za budowę energooszczędnych „zielonych” budynków. Ponad 250 produktów Fiandre posiada ten ważny certyfikat, który gwarantuje "zieloną" produkcję. Fiandre robi kolejny krok przyszłości w sowich „drugim” pięćdziesięcioleciu historii, jest to uruchomienie ceramiki nowej generacji, z eko-aktywnych materiałów Clean Air&Antibacterial Ceramic ™, które wzbogacają płyty Fiandre w działanie bakteriobójcze oraz działanie przeciw zanieczyszczeniom powietrza. Nowe kolekcje płyt 300x150 cm są odpowiedzeniem na najnowsze trendy w świecie architektonicznym.

Horus Art

WWW
HORUS ART CERAMICHE „Naszą inspiracją jest natura oraz różnorodność kształtów, które stworzyła”, to główne motto włoskiej firmy Horus, która w swoich zakładach manufaktury, tworzy najpiękniejsze dekoracje ścienne oraz podłogowe. Projekty wychodzą spod rąk najzdolniejszych artystów i plastyków, którzy współpracują z Horusem. Każda płytka jest swoistym dziełem sztuki. Kto docenia sztukę piękna, doceni również dzieła firmy Horus.

IMSO

WWW
IMSO CERAMICHE Imso istnieje na rynku od 1991 roku, zajmuję się produkcją płytek ceramicznych oraz wyrobów z kamienia naturalnego. Jej najpiękniejszą kolekcją jest IMSO CARGO- płyty imitujące drewno, jak ze starej łajby rybackiej.

Laminam

WWW
LAMINAM S.p.A. Firma Laminam jest częścią System Group. Ciągłe poszukiwanie nowych technologii i estetycznych rozwiązań dla płytek ceramicznych doprowadziły System Group do stworzenia innowacyjnego i całkowicie zautomatyzowanego procesu produkcyjnego, do którego został włączony Laminam, w celu poszerzania horyzontów światowych w projektowaniu oraz utorowaniu drogi dla nowych pojęć powierzchni. Zainspirowani przez ideę rozwijania największej oraz najcieńszej płyty ceramicznej, doprowadziły Laminam do przedstawienia nowego pojęcia powierzchni, która dodaje nową wartość do budynku, architektury i wystroju wnętrz na całym świecie. Laminam nie jest tylko spółką, lecz również produktem, technicznym systemem, który nadaje wszechstronność, elastyczne i wyjątkowe rozwiązania. Laminam wyprodukował płytę 100x300 cm o grubości 3 mm,jest to epokową innowacją, która zrewolucjonizowała sposób postrzegania przestrzeni i pojemności.

LEA

WWW
LEA

MIPA

WWW
MIPA została założona w 1992 roku. Celem firmy było odtworzenie tradycyjnej technologii produkcji płytek z konglomeratu marmurowego, charakterystycznej pod koniec XIX wieku. MIPA w podstawie badań historycznych oraz stylistycznych opracowała najpiękniejsze wzory, które królowały w secesyjnych domach i pałacach w tamtym okresie. Fabryka zatrudnia samych ekspertów, którzy każdego dnia za pomocą miedzianej chochli, opracowują mieszanki marmuru, które zostają uzupełnione w formach z brązu, dzięki czemu powstają te piękne płytki dekoracyjne. Płytki MIPA są produkowane tradycyjnie, w ich skład wchodzą woda, marmurowy granulat oraz naturalne barwniki.

Mirage

WWW
MIRAGE CLOSE TO YOUR INSIPRATION Mirage jest włoską fabryką, która sprzedała już ponad 120 000 000 m2 płytek na całym świecie. Długie doświadczenie w inwestowaniu w badania oraz technologie pomogły firmie dojść do wydajności oraz elastyczności, dzięki którym fabryka zwojowała świat designu oraz sektor budowlany, oferując rozwiązania więcej niż innowacyjne oraz wyrafinowane. Do produkcji Mirage wykorzystuje czyste oraz naturalne składniki takie jak: minerały, kaolin, skalenie oraz gliny; które składają się na ponad 99% masy każdej, pojedynczej płyty. Powyższe składniki tworzą wytrzymałą całość za pomocą procesu ciśnieniowego (ponad 500 kg na centymetr kwadratowy) oraz temperatury powyżej 1250 stopni Celsjusza, a nie kleju czy żywicy. Fabryka Mirage od dawna jest zobowiązana do wykonywania projektów zgodnie z kryteriami zrównoważonego budownictwa. Firma kieruje dalsze inwestycje nad badaniem produktu oraz rozwoju w celu spełnienia europejskich oraz międzynarodowych parametrów środowiskowych. Wszystkie płytki Mirage są projektowane oraz produkowane we Włoszech, co daje gwarancje jakości. Made in Italy oznacza również: etyczne warunki pracy, społeczną odpowiedzialność oraz szacunek do ludzi, co zobowiązuje do zagwarantowania jak najlepszych warunków pracy, w połączeniu z dbałością o nasze otoczenie i ochronę środowiska naturalnego.

Mutina

WWW
MUTINA CERAMICHE & DESIGN Po trzydziestu latach doświadczenia w produkcji ceramiki, nadszedł podmuch zmian, dzięki któremu firma obrała kurs koncentrując się na wyszukiwaniu ekskluzywnych wzorów, dostosowując je do potrzeb produkcyjnych, co łączy technologię z ręcznie wykonanymi detalami. Nowy kurs zmian zawiera nową rolę patrzenia na zastosowanie ceramiki, które nie są już uważane jako jedynie okładziny ścienne i podłogowe, ale stały się integralną częścią projektu wnętrza domu, mieszkania, koncepcji podzielanej również przez projektantów Mutiny. W wyniku pasji do sztuki, dobrego designu i projektu oraz uwielbienia dla prawdziwych, twórczych duchów w różnych dziedzinach, od projektowania graficznego do fotografii i mody, Mutina zawsze miała ogromny podziw dla wielkich mistrzów, których nauki zawsze są źródłem inspiracji. Prowadzone badania, testy, ręczne rzemiosło, produkcja przemysłowa, są wynikiem najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii, które są przystosowane do produkcji okładzin ceramicznych ściennych i podłogowych, dostosowujące się do architektury, tak jak druga skóra naturalna. Mutina współpracuje z najsławniejszymi projektantami oraz artystami, takimi jak: Monica Armani, Ronan&Erwan Bouroullec, Rodolfo Dordoni, Sivia Giacobazzi, Raw Edges, Patricia Urquiola, Tokujin Yoshioka.

Rex

WWW
REX CERAMICHE ARTISTICHE MADE IN FLORIM Rex jest marką, która jest uosobieniem elegancji i piękna, czerpiąca inspirację z naturalnych i szlachetnych materiałów, takich jak skóra, rogi, drewno, marmur i kamień naturalny. Współdziałanie podłogi ze ścianami pozwoli wygenerować nowy jeżyk życia. Marka Rex należy do grupy Florim Ceramiche S.p.A. Produkty Rex to najlepszy wybór dla osób, które wymagają wysokiej wartości estetycznej oraz elegancji od posadzki i ścian, jak również prestiżu oraz dobrego stylu. Wysokie standardy technologiczne, dbałość o projektowanie nowych trendów wzorniczych i architektury wnętrz, opieka nad każdym szczegółem projektu, to niektóre z elementów, które sprawiają, że Rex Ceramiche Artistiche jest punktem odniesienia dla jakości i oryginalności.

SICIS

WWW
SICIS THE ART MOSAIC FACTORY Firma Sicis produkuje najwyższej klasy współczesną mozaikę jako okładzinę ścienną oraz podłogową, mebli i dekoracji wnętrz. Produkcja jest 100% Made in Italy. Sicis rozpoczął swoją działalność w 1987 roku, szybko stał się liderem w branży. Sicis koncentruje się na technologii i know-how w celu rozwijaniu coraz doskonalszych produktów w niepowtarzalnym stylu, łącząc włoską kreatywność z ogromną wiedzą. Sicis specjalizuje się w technice mozaiki artystycznej, gdzie każdy element jest docinany ręcznie przez zręcznych mistrzów z Rawennie. Dla firmy Sicis mozaika jest środkiem komunikacji, wyrazem najnowszych nurtów w modzie, co widać w rozwoju kolekcji: Sicis Next Art nowa odsłona mebli oraz projektów wnętrz, Sicis Jewels, przepiękna kolekcja biżuterii oraz zegarków ze złota, kamieni szlachetnych oraz mikro mozaiki.

T-ONE Studio-One

WWW
T-ONE STUDIO-ONE S.r.l. Od początku istnienia firmy, zajmowała się produkcją wyrobów ceramicznych oraz z kamienia naturalnego, przez lata udało się Studio-One rozszerzyć ofertę produktów, udoskonalić organizację, która szybko odpowiada na zmiany na wymagającym rynku. Szybkość dostaw, dzięki świetnie zaopatrzonemu magazynowi, to od zawsze był ogromny atut firmy. W odpowiedzi na nowe trendy rynkowe, przedsiębiorstwo stworzyło spółkę T-One, która zajmuje się produkcją wielkoformatowych płyt o grubości 3 mm.

Tagina

WWW
TAGINA CERAMICHE D'ARTE Historia Taginy rozpoczęła się w 1973 roku, wywodzi się z cennego dziedzictwa starożytnej manufaktury szkoły Gualdo Tadino. Dziedzictwo przeszłości, zakotwiczenie w tradycji, lojalność do wysokiej jakości oraz ciepło rękodzielnictwa nie tworzyły barier w projektach wdrażania nowoczesnych linii produkcyjnych w Taginie. Dały one solidną podstawę, na której zostały przygotowane i zaplanowane: podejście do klientów, do rynku, z ambicją do kontynuowania piękna i elegancji w sztuce. Tagina jako jedna z niewielu fabryk posiada swoje laboratorium badawcze z zespołem techników, chemików i artystów stale zajętych planowaniem, badaniem i testowaniem nowych projektów ceramicznych. Proces produkcji łączy w sobie umiejętności rzemieślnika oraz ducha przedsiębiorczości w celu uzyskania produktu o najwyższej jakości technologicznej oraz artystycznej.

Trend

WWW
TREND GROUP Posiadający ogromne doświadczenie w produkcji mozaiki, Pino Bisazza w 2000 roku, spotkał się ze swoim starym kolegą i ogromnym fanem, wpadli na pomysł stworzenia nowej firmy Trend Group. Aktualnie firma zatrudnia ponad 700 pracowników na całym świecie, reprezentując włoską tradycję artystyczną, poszanowanie zasobów planety oraz innowacyjnych technologii. Firma jest również mecenasem sztuki współczesnej – Intrapresa Guggenheim Collection, jest częścią stowarzyszenia projektu Culture Centre for Contemporary Art C4. Wspiera fundację Fundació Archaeology Clos, Museum Egipcia de Barcelona.

Unica Ceramiche

WWW